Нет медиа

Подробнее

Дебютант змагань здобуває максимум у чотирьох турах та вже знаходить на стадії очікування своїх суперників у боротьбі за золото осіннього сезону ІТ-ліги.

ONSEO United - Astound 5:5

Старт чергового ігрового дня дали колективи Дмитра Павлова та Євгена Зубрія. Це поєдинок став доволі цікавим, зважаючи на перипетії та неймовірний камбек від номінальних гостей.

Абсолютний рівний початок зустрічі не передбачав гольову феєрію, яка слідувала починаючи з екватора першої половини матчу.

Саме тоді Машорчак змусив помилитись голкіпера суперників, який прагнучи нівелювати загрозу, потрапив у Віталія, від якого м’яч опинився у сітці.

Наступний м’яч побував у воротах Піскунова ближче до завершення першої половини. Краковецький виконав прострільну передачу після розіграшу з кутового, на яку відгукнувся Гаврищук, який з близької відстані вразив ворота.

За кілька хвилин партнери змінили ролі асистента та бомбардира. Гаврищук у дотик знайшов Краковецького після невдалого вкидання від голкіпера суперників. Володимиру лише залишалось переправити шкіряного у порожні ворота, що він успішно і зробив.

Другий тайм став повною протилежністю першого. У ньому підопічні Євгена Зубрія грали активніше та повністю змінили хід зустрічі.

Розпочав камбек саме капітан команди у помаранчевих кольорах. Піскунов піймав м’яч до рук після не сильного удару від суперника та миттєво знайшов свого капітана одного на іншій половині майданчика, де його залишили зовсім самого. Євген сильним ударом у один дотик поцілив у дальню дев’ятку та скоротив відставання свого колективу.

За дві хвилини його ініціативу підтримав Коломієць. У схожому моменті він отримав м’яч з глибини поля та, на відміну від минулого епізоду, вразив ближній від голкіпера кут - 3:2.

Далі, “смугасті” взяли м’яч під свій контроль та заробили право на кілька поспіль стандартів. Один з них приніс ще одне взяття воріт. Краковецький пробивав після розіграшу з-за бокової, але його удар було заблоковано. Шкіряний знову опинився у Володимира, який вдруге надіслав його у сторону площини воріт. М’яч знайшов ногу захисника та по високій траєкторії залетів під поперечину воріт.

Не надовго змогли заспокоїтись підопічні Дмитра Павлова. За хвилину вони знову були змушені розпочинати з центру поля. Розіграну, як по нотах, атаку завершив ударом у порожні ворота Зубрій та знову скоротив відставання номінальних гостей до мінімуму.

Найцікавіше, як буває у таких результативних матчах, розпочалось на останніх хвилинах. Спочатку рахунок став рівним. До цього призвело непорозуміння у штрафному майданчику “ONSEO”, коли Краковецький, прагнув розрядити небезпечну ситуацію, але влучив шкіряним у Сандула, від якого він закотився у ворота.

Рятівником для свого колективу міг стати Червінський. Максим поблизу воріт суперників чудово обіграв захисника та злету пробив під поперечину воріт, знову вивівши свою команду вперед.

Все ж, не судилось у цьому матчі визначити переможця. Цьому сприяв Кочетов, який за лічені секунди до завершення матчу вдало звільнився від опіки захисника та зрівняв рахунок у матчі, поціливши ворота з меж штрафного майданчика - 5:5!

Brain Computers United - Техно+ 2:4

Наступним матчем ігрового дня став матч між колективами Андрія Поліщука та Олексія Недовіса. Перемога у цьому матчі на 100% гарантувала “технарям” путівку до четвірки найсильніших. Забігаючи наперед, скажемо, що вони її успішно здобули.

Розпочиналось все з рівної боротьби впродовж стартових десяти хвилин зустрічі. Все змінила необачність голкіпера номінальних господарів, який невдало відбив несильний удар Липинського у власні ворота.

За хвилину Богдан вже подвоїв перевагу своєї команди. Після передачі Поліщука, останній отримав час оцінити ситуацію та сильним ударом у ближній кут оформив дубль у матчі.

На цьому взяття воріт у першому таймі завершились й команди далі почали слідувати безгольовій грі з великою кількістю боротьби.

Внести інтригу у протистояння номінальним господарям вдалось лише ближче до середини другого тайму. Тоді, масована атака “Техно+” обернулась швидким випадом від Горбачевського, який, дещо протягнувши м’яч та завдав удару з середньої відстані. Лічман не зовсім був готовий до такого ходу подій тому не зумів вдало зіграти на захисті власних воріт.

Як і у минулому матчі все найцікавіше відбулося на останніх хвилинах зустрічі. За доволі сумнівний фол у центрі майданчику було призначено дабл-пенальті у ворота “Brain Computers United”. Це сталось за дві хвилини до завершення зустрічі. Щоб гарантувати собі спокійну кінцівку, шанс потрібно було реалізувати: з цим вдало справився Кінзерський.

Але за хвилину потому інтригу знову було відновлено. Байдалюк, зробивши паузу перед ударом після розіграшу з-за бокової, прицільно пробив у ближній кут. Лічман м’яч зумів парирувати, але він все одно залетів до сітки.

Здавалось, колектив номінальних господарів зможе дотиснути суперника. Для цього вони великими силами пішли в атаку, але пропустили швидкий випад суперника, який завершився черговим порушенням правил. Друге поспіль дабль-пенальті вдало виконав той же Кінзерський та остаточно зняв питання про переможця зустрічі.

Це перемога стала четвертою поспіль та гарантувала підопічним Недовіса путівку до четвірки найсильніших, що згодом розпочнуть боротьбу за головний трофей ліги.

Infopulse United - SkySoft.tech United 6:4

Матчем туру стало протистояння двох команд, що до цього туру поділяли другу та третю сходинку у рейтингу команд junior ліги. Саме вони є головними претендентами на нагороди у цьому сезоні, тому цей матч можна назвати репетицією перед фінальною його частиною.

Рахунок у матчі було відкрито доволі швидко. Розіграш з-за бокової лінії завершився чудовою комбінацією від гравців номінальних господарів та сильним ударом Олександра Господарця з меж штрафного майданчика.

Але вже у наступній атаці рахунок було встановлено рівний. Колектив Романа Лиги, як по нотах розіграв позиційну атаку, яка завершилась чудовою передачею вздовж лицевої лінії на яку відгукнувся Побережник та реалізував свій шанс.

Через кілька хвилин вже номінальні гості повели у рахунку. Решетник наважився на удар з середньої відстані, який поцілив дев’ятку воріт Шевчука, коли останній не встиг зреагувати на сильний дальній удар.

Але на перерву колективи пішли все ж за переваги колективу Олександра Господарця. У цей успіх свою лепту вніс Вітович, який двічі за кілька хвилин з передач Дрижука вражав ворота Козьми: спершу після класичної “стінки”, а згодом після точного удару з-за штрафного майданчика.

Другий тайм складався якомога краще для номінальних господарів. Вони грали по рахунку, але, відчувши розкутість у власних діях, зуміли ще кілька разів засмутити голкіпера суперників.

Так, на 26-тій хвилині Вітович забиває свій черговий м’яч, оформлюючи хет-трик, та встановлює комфортну перевагу у два м’ячі для власного колективу. Слід зазначити, що гольовий момент був знову створений після позиційної атаки, де взяли участь майже всі гравці команди.

На екваторі другої половини справи для колективу Романа Лиги стали зовсім кепськими. Розрізна передача з глибини поля, виконана на Господарця, принесла ще один забитий м’яч, який Олександр записав на свій рахунок.

Проходить ще кілька миттєвостей й глядачі на трибунах відчули дежавю. Знову розрізна передача з глибини поля на Вітовича дала свої результати. Максим випередив голкіпера, який стелився на перехоплення, але далі м’яч у сітку переправив не сам одинадцятий номер, а його партнер — Рижук.

Рахунок 6:2 за п’ять хвилин до його завершення означав, що переможця зустрічі вже виявлено. Але спроби відігратись для їх опонентів все ж ще два рази увінчались успіхом.

Дуже швидко Побережник, який був залишений один при стандарті, отримав простір та у дотик переправив м’яч під дальню стійку ударом з середньої відстані.

За дві хвилини потому Величко встановив остаточний рахунок зустрічі після чудернацької ситуації, де Лига лежати віддав передачу на Валентина, який у дотик вразив вже порожні ворота “Infopulse United”.

Обсуждение новости:«“Техно+” гарантував собі місце у четвірці найсильніших команд сезону junior ліги»