Нет медиа

Подробнее

AUTO.RIA.com були сильнішими за дебютантів ліги Playtika-Hostpro United 2, а Playtika-Hostpro United у цікавому поєдинку все ж взяли гору над 20minut.ua United.

Playtika-Hostpro United 2 - AUTO.RIA.com 1:3

Після матчів нижчого дивізіону свої баталії розпочали команди senior ліги. Першими свій двобій розпочали колективи Володимира Огнивка та Романа Дячука.

Для перших цей матч став дебютним у вищому дивізіоні, а отже, грав велику роль для перспективи майбутніх звершень.

Саме другий склад Playtika-Hostpro United активніше розпочав зустріч та першим зумів відкрити рахунок. Після порушення правил у центрі поля на Слободянюку, вони заробили право на штрафний удар. До м’яча підійшов Сорока та сильним ударом надіслав м’яч до рамки воріт. М’яч у польоті зачепив одного з захисників “медійників” чим дезорієнтував Перепелицю, який вчасно не зміг відреагувати на удар Максима.

Перевести душ командам не давали високі швидкості та боротьба, яка проходила на кожному клаптику майданчика та час від часу завершувалась порушенням правил. Так, в одному з моментів, порушивши правила, Слободянюк відверто заважав ввести м’яч у гру Балицькому, за що отримав попередження, що стало другим для нього у цьому матчі. Таким чином, вже на екваторі першої половини дебютного матчу підопічним Огнивка потрібно було тримати оборону проти чисельної більшості суперника. До слова, останні перевагою не скористались, але доволі швидко рахунок зрівняли.

Дячук скористався необережністю опонента, який невдало обробив м’яч біля власних воріт та виважено пробив на точність. Огнивко м’яч парирував, але він все ж залетів до сітки його воріт - 1:1.

Надалі все найцікавіше розгорталось у другій половині зустрічі. У її дебюті вже “медійники”, завдяки м’ячеві Ремського повели в рахунку. Олександр відгукнувся на передачу партнера з глибини поля та ударом з розвороту покотив м’яч між голкіпером та захисником.

Ще за дві хвилини прагнення великими силами йти вперед, щоб відігратись, обернулось для номінальних господарів ще одним м’ячем у власні ворота. Дячук перехопив м’яч та зручно викотив його для Балицького. Євген другим дотиком точно вразив вільний кут воріт Огнивка, встановивши на табло вже комфортну перевагу для свого колективу.

З цього моменту до фінального свистка залишалось ще більше 10-ти хвилин, які команди провели на зустрічних курсах. Скоротити перевагу опонентів бодай до одного м’яча команді “Playtika-Hostpro United 2” не вдавалось, як і для їх суперників ще раз відзначитись не випало нагоди у цьому протистоянні.

У підсумку 1:3 - важка, але така потрібна стартова перемога для “AUTO.RIA.com”. Колектив Володимира Огнивка хоч і провів перший матч у вищому дивізіоні на належному рівні, але свої перші залікові пунтки вони будуть прагнути заробити вже у наступних матчах.

20minut.ua United - Playtika-Hostpro United 3:6

Оновлені склади 20minut.ua United та Playtika-Hostpro United завершували перший ігровий день Чемпіонату міста серед ІТ компаній.

Зважаючи на підкріплення у міжсезоння, команди перед собою ставлять лише найвищі цілі, до яких прагнули почати сходження вже у першому матчі сезону.

Матч розпочався паритетно. На майданчику команди діяли вдало позиційно та насамперед прагнули не програвати індивідуальні дуелі.

За такої гри першими відзначитись вдалось командам лише не екваторі першої половини зустрічі. Новачок “Playtika-Hostpro United” - Гаврильонок отримав м’яч від партнера та точно надіслав м’яч до рамки воріт, де його удар парирував Кармик. Але це не врятувало “медійників”. На добивання миттєво встиг Колодій, який з першого дотику додав шкіряного у сітку воріт.

Наступне взяття воріт відбулось завдяки більярдному ударові все того ж Колодія. Роман отримав м’яч на лівому фланзі атаки та ударом від дальньої стійки подвоїв перевагу своєї команди.

Але на цьому головний голеадор колективу не зупинився та ще у першому таймі, під його завісу, записав до свого активу ще одне чудове взяття воріт. Цього разу Роман для забитого м’яча зробив все сам: отримавши м’яч, він обіграв опонента та сильним і головне точним ударом під саму стійку вкотре змусив голкіпера суперників діставати м’яч з сітки власних воріт. 0:3 - саме за такої комфортної переваги колективу Ярослава Гуменюка команди відправились на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась знову з феєрії бомбардира “Playtika-Hostpro United”. У схожому моменті, коли забивався третій м’яч, Роман звільнився від опіки та сильно пробив по воротах. Кармик на удар зреагував, але виручити свою команду після гарматного удару суперника не зумів.

Оговтавшись від пропущеного голу, згодом, “медійники” зуміли змінити хід зустрічі та повернути інтригу. Початок поклав Оксимчук ближче до середини тайму. Дмитро сильним ударом після розіграшу з кута поля сколихнув сітку воріт Бугаєва. За хвилину потому у такому ж епізоді вже Антіпов записує своє прізвище до списку голеадорів.

Після цього команди взяли перепочинок, щоб знову активізуватись наприкінці зустрічі.

За 5-ть хвилин до фінального свистка Юхнич ударом з лівої ноги скорочує відставання “медійників” до мінімуму та, цим самим, гарантує нервову кінцівку зустрічі.

Розв’язка зустрічі настала за хвилину до її завершення. Чергова масована атака “20minut.ua United” обернулась для них втратою м’яча у боротьбі Гусака та Гаврильонка. Останній, виборовши м’яч, дещо протягнув його та віддав передачу на Затравкіна, який набирав хід поруч. Олексій без роздумів пробив під поперечину воріт, не залишивши ніяких шансів для Кармика.

Фінальну крапку, за хвилину, поставив Колодій, який реалізував вихід віч-на-віч, оформивши пента-трик у цьому матчі, та встановив остаточні цифри на табло 3:6!

Обсуждение новости:«Колективи Романа Дячука та Ярослава Гуменюка здобувають перші вікторії у новому сезоні!»