Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Роман Колодій: "Останні протистояння завершувались не на нашу користь, тому перемога в цьому матчі буде вдвічі приємна і надасть більше впевненості у власних силах."

Роман Колодій: "Останні протистояння завершувались не на нашу користь, тому перемога в цьому матчі буде вдвічі приємна і надасть більше впевненості у власних силах."

Перемога кожної з команд у рамках третього туру може вивести їх на передове місце у турнірній таблиці ліги.

20minut.ua United - Spilna Sprava United (13 жовтня. 15:00. СК "Термінал")

Senior ліги цього тижня нас порадує протистоянням “медійників” проти чинних чемпіонів. Колектив Сергія Овчинникова провів лише один поєдинок у цьому сезоні та, не без проблем, здолав новачка вищого за рангом дивізіону - “Playtika-Hostpro United 2”.

Олег Горобець зі своїми підопічними не зовсім вдало провів свої стартові поєдинки. У першому матчі їх очікувала поразка від колективу Ярослава Гуменюка, а у минулому турі у феєричному поєдинку дербі “медійників” вони розійшлись миром з “AUTO.RIA.com”. Окрім надзвичайних сил, що дозволили під час ігрового часу відіграти їм відставання у три м’ячі, вони втратили свого лідера — Олександра Гусака, який буде пропускати звітний тур через дискваліфікацію. Це суттєва втрата для номінальних господарів, яка напряму вплине на будову та тактику гри.

Останню перемогу колектив Олега Горобця над майбутніми суперниками здобув ще восени 2018 року, у чемпіонському для себе сезоні. Далі — два протистояння, що були за “спільниками”.

Зважаючи на обставини саме останні є фаворитами недільного двобою. Додатковою мотивацією буде можливість одноосібно очолити турнірну таблицю за певного приємного для них результату іншого матчу.

Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:

“В першій нашій грі у сезоні вийшов результат задовільним, але не якість гри: було забагато помилок. В цьому турі будемо намагатись виграти та покращити командну гру, адже 20minut.ua United вже втратили багато очок, тому відступати їм нікуди. Очікуємо серйозний двобій. Думаю, гра буде цікавою, а на результат у першу чергу вплине те, у яких складах зберуться команди на гру.”

Playtika-Hostpro United - AUTO.RIA.com (13 жовтня. 16:00. СК "Термінал")

Останнім матчем ігрового дня стане дуель колективів Ярослава Гуменюка та Романа Дячука. Обидва колективи у цьому сезоні не знали гіркоти поразок, ба більше, номінальні господарі мають 100%-вий очковий доробок.

“Медійники”, після вдалої першої гри, випустили зі своїх рук перемогу на останніх хвилинах у дербі з командою “20minut.ua United”. Вони, ведучи у рахунку більшість ігрового часу, вони втратили перевагу у три м’ячі та дозволили опонентам звести матч внічию.

Заглядаючи в історію протистоянь, робимо висновок, що Роман Дячук зі своїми підопічними є надзвичайно не зручним суперником для амбіційних “Playtika-Hostpro United”. Вже понад два роки номінальні господарі не можуть здобути вікторію над своїми суперниками. Більш того, лише один із зіграних десяти матчів з того часу, був завершений внічию. Фантастична статистика для “AUTO.RIA.com”, яка не залишає права на помилку у матчі-туру третього туру.

Роман Колодій, “Playtika-Hostpro United”:

“До матчу третього туру наша команда підходить у гарному настрої. На матч з командою “AUTO.RIA.com” налаштовуємось виключно на перемогу. Останні протистояння завершувались не на нашу користь, тому перемога в цьому матчі буде вдвічі приємна і надасть більше впевненості у власних силах. Командам бажаю коректної гри, а глядачам цікавого перегляду.”

Обсуждение новости:«Роман Колодій: "Останні протистояння завершувались не на нашу користь, тому перемога в цьому матчі буде вдвічі приємна і надасть більше впевненості у власних силах."»