Нет медиа

Подробнее

Кожна з команд вирішує свої завдання: здобуття перших очок або ж шанс закріпитись у когорті лідерів.

Playtika-Hostpro United 2 - 20minut.ua United (20 жовтня. 15:00. СК "Термінал")

Новачок ліги - “Playtika-Hostpro United 2” ще не здобував залікових пунктів, тому будь-яким чином прагнутиме це зробити у цьому матчі. Цього разу шанс на позитивний результат в них буде у матчі з колективом Олега Горобця, які у минулому турі дещо несподівано здобули перемогу над колективом Сергія Овчинникова.

Все ж, зважаючи на досвід виконавців та кондиції команд, фаворитами зустрічі є саме «медійники», які на повну у минулому турі заявили про свої наміри поборотись за першість у senior лізі.

Історія протистоянь також підтверджує це твердження, де перевага повністю на боці “20minut.ua United”. Але потрібно зважати, що у складі колективу Володимира Огнивка відбулись суттєві зміни з часу їх останньої зустрічі. А це може зіграти дуже суттєву роль та напряму вплинути на кінцевий результат зустрічі.

Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United (20 жовтня. 16:00. СК "Термінал")

Надзвичайно цікавим протистоянням завершуватиметься четвертий за ліком ігровий день. У минулому турі «спільники» мінімально поступились колективу “20minut.ua United”, що суттєво вплинуло на їх амбіції. Для їх суперників цей сезон поки складається найкращим чином: дві перемоги у двох матчах.

Майбутня гра анонсується як матч туру, який принесе гравцям та вболівальникам неабиякі емоції. Переможець може закріпитись у когорті лідерів, а переможений буде намагатись повернутись у боротьбу за нагороди у наступних турах.

Також додатковою мотивацією стане те, що "спільники" не можуть перемогти підопічних Гуменюка вже п'ять матчів. Це додасть протистоянню родзинки, яка додатково підвищує цікавість протистояння.

Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:

“”Playtika-Hostpro United” у минулому турі зіграли досить потужно, нарешті перервавши серію з 9 матчів без перемог проти “AUTO.RIA.com”. Для перемоги над ними у неділю знадобиться докладати чималих зусиль, зіграти з максимальною концентрацією та реалізовувати моменти значно краще, чим у попередній нашій грі. Спробуємо допомогти “Playtika-Hostpro United” перервати ще одну серію, яка налічує 5 матчів проти нас без поразок.”

Обсуждение новости:«Сергій Овчинников: "Спробуємо допомогти “Playtika-Hostpro United” перервати ще одну серію, яка налічує 5 матчів проти нас без поразок."»