Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Роман Колодій: “В матчі з “20minut.ua United” будемо намагатись більш відповідально підходити до реалізації своїх моментів”

Роман Колодій: “В матчі з “20minut.ua United” будемо намагатись більш відповідально підходити до реалізації своїх моментів”

Надзвичайна щільність команд у турнірній таблиці загострює боротьбу за місце у фінальному поєдинку.

AUTO.RIA.com - Playtika-Hostpro United 2 (3 листопада. 17:00. СК “Термінал”)

Senior ліга відкриває друге коло протистоянням колективів, які знаходяться на відстані одного залікового балу один від одного. “Медійники” свою єдину перемогу здобули у матчі першого туру саме проти команди Володимира Огнивка. Останні, у свою чергу, лише у третьому турі здобули першу, але надзвичайно впевнену, перемогу у рамках розіграшу вищого дивізіону.

Зважаючи на щільність команд у турнірній таблиці обидва колективи зберігають шанси на потрапляння до фіналу, але для цього їм потрібно на всю потужність провести другу частину групового етапу.

Історія протистоянь повністю на боці номінальних господарів, що робить їх фаворитами цієї зустрічі. Але, зважаємо на те, що “Playtika-Hostpro United 2” вже відчути ритм senior ліги та показують гідний для вищого дивізіону футзал.

Playtika-Hostpro United - 20minut.ua United (3 листопада. 18:00. СК “Термінал”)

Лідер перегонів, Playtika-Hostpro United, у рамках п’ятого туру зустрічатиметься з неодноразовими переможцями ІТ-ліги, що останні два сезони переживають не найкращі свої часи.

Колектив Ярослава Гуменюка у цьому сезоні збудував надзвичайно боєздатний колектив, який поставив перед собою найвищі цілі й впевнено рухається до них. Для “медійників”, навіть підсилення у складі, не дозволяє показувати високі результати: наразі лише четверта позиція.

Матч першого кола завершився перемогою “Playtika-Hostpro United”, які завдяки вдало проведеним стартовим хвилинам, зуміли втримати перевагу у рахунку наприкінці матчу.

Від результату цього матчу буде суттєво залежати ситуація у турнірній таблиці. Так, як перемога для номінальних господарів майже гарантуватиме їм путівку до фіналу, а поразка — дасть можливість суперникам ближче наблизитись до лідера.

Роман Колодій, “Playtika-Hostpro United”:

“В матчі першого кола нам вдалося витиснути максимум зі своїх моментів і перемогти. В останній грі ми створили велику кількість моментів, але на шляху м'яча ставав голкіпер та каркас воріт. Тому, в матчі з “20minut.ua United” будемо намагатись більш відповідально підходити до реалізації своїх моментів.”

Обсуждение новости:«Роман Колодій: “В матчі з “20minut.ua United” будемо намагатись більш відповідально підходити до реалізації своїх моментів”»